Остапова Скриня

📍 Електрики в Долинська

Остапова Скриня

4.9

Остапова Скриня знаходиться у місті Долинська (Україна). Категорія: електрики. Рейтинг: 4.9. Перегляньте всі деталі тут.

Особливості та послуги Остапова Скриня

Планування
  • Для покупок знадобиться небагато часу

Остапова Скриня знаходиться на позиції 4 з 4 у загальному рейтингу електрики в Долинська

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Остапова Скриня має рейтинг 3.2 з 5 на основі понад 22 відгуків у Google

Виктор Доценко Online

Норм магаз

Виктор Доценко Online ☆ 5/5

Інформація про Остапова Скриня

Адреса

Остапова Скриня знаходиться за адресою: вулиця Шевченка, 47, Долинська, Кіровоградська область, Україна, 28500

Телефон

Номер телефону: Остапова Скриня є +380 5234 31366

Години роботи

Понеділок: 08:00–17:00
Вівторок: 08:00–17:00
Середа: 08:00–17:00
Четвер: 08:00–17:00
П'ятниця: 08:00–17:00
Субота: 08:00–17:00
Неділя: 08:00–17:00

Зв'яжіться з Остапова Скриня

    Схожі альтернативи поблизу Остапова Скриня

    Нагору