Блек чіп

📍 Електрики в Івано-Франківськ

4.7

Адреса пропонує широкий асортимент електротехнічних компонентів, зокрема спеціалізовані резистори та кабельні аксесуари. Замовлення обробляються оперативно, особливо для нестандартних позицій, що підтверджує гібкість логістики та готовність співпрацювати з клієнтами, які потребують швидкого виконання замовлень. Це робить сервіс привабливим для професіоналів, які цінують ефективність та точність.

Однак варто враховувати, що фізична доступність точки обслуговування може викликати питання. Адреса не відповідає традиційному формату магазину, а орієнтована на онлайн-замовлення та пункти видачі. Для тих, хто очікує особистого контакту чи консультації, варто заздалегідь уточнювати умови співпраці, щоб уникнути розчарувань. Сервіс краще підходить для клієнтів, які віддають перевагу дистанційному формату обслуговування.

Особливості та послуги Блек чіп

Варіанти послуги
  • Покупки в магазині
Планування
  • Для покупок знадобиться небагато часу
Розрахунки
  • Дебетові картки
  • Кредитні картки
  • Мобільні платежі через NFC

Блек чіп знаходиться на позиції 75 з 93 у загальному рейтингу електрики в Івано-Франківськ

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Блек чіп має рейтинг 4.4 з 5 на основі понад 13 відгуків у Google

Олег Безсонний

Я замовляв неіндуктивний керамічний резистор BPR на 0.22 Ома, резистор підлаштування 4 шт. на 1 кОм та мідне обплетення 2 шт., й 24 серпня 2023 року, обробили та відправили дуже швидко, я отримав 27 серпня 2023 року. Мені сподобалось!🙂 Буду замовляти ще!💯

Олег Безсонний ☆ 5/5
Viktor Galiuk

Жахливий сервіс. Я приїхав по адресу, який вказаний на сайті, але виявилось, що живого магазину немає. Чоловік по телефону відповів, що "я вам товар не винесу, бо немаю на вас часу, у вас дуже маленьке замовлення, мені навіть не вигідно з вами по телефону говорити". Порадив їхати в якийсь не онлайн магазин і там собі купити те що я хочу.

Viktor Galiuk ☆ 1/5
ForMe

По заданій адресі немає магазину. Приперся туди, а там житловий будинок і ніхто не чув про блек чіп. Зателефонував за номерами, сказали що там тільки пункт видачі замовлень через інтернет. Напевне ви замовляєте в інтернеті, а потім хтось в тапочках і халаті виходить з квартири і несе вам замовлення. Орієнтувався по фото з карт і думав що там нормальний заклад з товаром. Нажаль на картах не вказано ,що тут немає магазину а тільки точка видачі.

ForMe ☆ 1/5
MrWesiot

Гарний сайт ціни задоввльняють великий вибір товару + оновлюється для себе знайшов багато чого цікавого оформлення і доставка на вищому рівні рекомендую.

MrWesiot ☆ 5/5
Nazarii Danyliuk

Все дуже сподобалось, хочеться окремо відмітити низьку вартість товарів, високу швидкість доставки, а також привітність і професіоналізм персоналу!!!

Nazarii Danyliuk ☆ 5/5
Valentin Shevchuk

Зробив замовлення, передзвонили майже миттєво, отримав замовлення наступного дня. Товар якісний, ціни демократичні.

Valentin Shevchuk ☆ 5/5
Міша Дейчаківський

Хороший магазин. Якісна продукція. Персонал завжди допомагає з вибором.

Міша Дейчаківський ☆ 5/5

Інформація про Блек чіп

Адреса

Блек чіп знаходиться за адресою: вулиця Матейки, 34, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна, 76018

Телефон

Номер телефону: Блек чіп є +380 68 463 2436

Веб-сайт

Веб-сайт компанії Блек чіп є: blackchip.com.ua

Години роботи

Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: Закрито
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з Блек чіп

    Схожі альтернативи поблизу Блек чіп

    Нагору