УКРАИНСКАЯ АССОЦИАЦИЯ ИНЖЕНЕРОВ-ЭЛЕКТРИКОВ
Українська Асоціація Інженерів-Електриків у Харкові є авторитетним об'єднанням фахівців у галузі електротехніки. Асоціація пропонує широкий спектр послуг, включаючи консультації, навчання та підтримку членів у їх професійному зростанні. Завдяки високому рівню експертизи та професійному підходу, асоціація заслужила повагу серед колег і клієнтів.
Члени асоціації активно беруть участь у науково-технічних проектах та конференціях, сприяючи розвитку електротехнічної галузі в регіоні. Взаємодія з іншими організаціями та підприємствами дозволяє асоціації підтримувати високі стандарти якості та інноваційний підхід до вирішення технічних завдань.
Відгуки клієнтів
УКРАИНСКАЯ АССОЦИАЦИЯ ИНЖЕНЕРОВ-ЭЛЕКТРИКОВ має рейтинг 5 з 5 на основі понад 3 відгуків у Google
Классовый вид!
Інформація про УКРАИНСКАЯ АССОЦИАЦИЯ ИНЖЕНЕРОВ-ЭЛЕКТРИКОВ
Адреса
УКРАИНСКАЯ АССОЦИАЦИЯ ИНЖЕНЕРОВ-ЭЛЕКТРИКОВ знаходиться за адресою: вулиця Багалія, 21, Харків, Харківська, Україна, 61000
Телефон
Номер телефону: УКРАИНСКАЯ АССОЦИАЦИЯ ИНЖЕНЕРОВ-ЭЛЕКТРИКОВ є +380 57 707 6226
Веб-сайт
Веб-сайт компанії УКРАИНСКАЯ АССОЦИАЦИЯ ИНЖЕНЕРОВ-ЭЛЕКТРИКОВ є: web.kpi.kharkov.ua/eeau/ru/main_ru
Години роботи
Понеділок: 07:00–18:00
Вівторок: 07:00–18:00
Середа: 07:00–18:00
Четвер: 07:00–18:00
П'ятниця: 07:00–18:00
Субота: 07:00–18:00
Неділя: 07:00–18:00



