Магазин "Кнопка"- радиодетали + arduino

📍 Електрики в Херсон

7.1

Адреса у су зоні - це справжній рай для ентузіастів електроніки та мікроконтролерів. Магазин пропонує широкий асортимент Arduino та ESP8266, а також безліч модулів, інструментів та деталей, які задовольнять навіть найвимогливіших покупців. Приємне ставлення персоналу та високий рівень обслуговування роблять відвідування цього місця справжнім задоволенням.

Ціни в магазині Адреса виправдовують очікування, пропонуючи конкурентоспроможні варіанти порівняно з іншими торговими точками. Відвідувачі часто відзначають, що знаходять тут все необхідне для своїх проектів, а атмосфера сприяє довгому та приємному шопінгу. Це місце є відмінним вибором для всіх, хто цікавиться електронікою та шукає якісні товари за розумними цінами.

Магазин "Кнопка"- радиодетали + arduino знаходиться на позиції 24 з 66 у загальному рейтингу електрики в Херсон

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Магазин "Кнопка"- радиодетали + arduino має рейтинг 5 з 5 на основі понад 38 відгуків у Google

Mikhail Kiyko

Я в восторге! В этом магазине есть всё для людей, которые заболели микроконтроллерами Arduino и esp8266. Пришел сюда и никак не мог уйти, куча вариантов контроллеров, куча модулей, инструментов, деталей... Просто заходишь и хочешь купить всё. Мне рекомендовали этот магазин, я послушал и ним на секунду не жалею! Смело рекомендую магазин "Кнопка"!!!

Mikhail Kiyko ☆ 5/5
Дмитрий Киртадзе

Потрясающий магазин для тех кто возиться с электроникой, высокий ассортимент товаров и улыбчивый продавец, который не оставит вам шанса уйти с пустыми руками

Дмитрий Киртадзе ☆ 5/5
Саня Дровозюк

Сегодня заехал специально посмотреть цены да и мелочевки набрать Цены адекватные скажу даже ниже чем там где я смотрел и преобретал Сам с Винници у нас на 10-15% дороже только по этому решил написать отзыв

Саня Дровозюк ☆ 5/5
Игорь Перерва

Лучший магазин радиотоваров, большой ассортимент товаров по очень выгодным ценам. Рекомендую.

Игорь Перерва ☆ 5/5
Алексей К.

Неплохой магазин. Нормальный выбор деталей и довольно невысокие цены.

Алексей К. ☆ 5/5
Joker06

Отличный магазин, приветливый продавец, много чего интересного в наличии, советую

Joker06 ☆ 5/5
Валентин

Здесь всё супер но есть один минус, здесь могут пропасть деньги😂 как говорится заходи не бойся выходи не плач

Валентин ☆ 5/5

Інформація про Магазин "Кнопка"- радиодетали + arduino

Адреса

Магазин "Кнопка"- радиодетали + arduino знаходиться за адресою: вулиця Іллюши Кулика, 131, Херсон, Херсонська область, Україна, 73000

Телефон

Номер телефону: Магазин "Кнопка"- радиодетали + arduino є +380 50 538 7265

Веб-сайт

Веб-сайт компанії Магазин "Кнопка"- радиодетали + arduino є: arduinka.top

Зв'яжіться з Магазин "Кнопка"- радиодетали + arduino

    Схожі альтернативи поблизу Магазин "Кнопка"- радиодетали + arduino

    Нагору