Ваш Пульт

📍 Електрики в Херсон

4.9

У Херсоні знаходиться Радіобазар, де можна знайти пульти та інші компоненти для ремонту електроніки. Магазин пропонує широкий асортимент за привабливими цінами, а консультації тут проводяться зрозуміло та професійно. Це місце ідеально підійде для тих, хто шукає якісні деталі та корисні поради.

Працівники Радіобазару завжди готові допомогти, забезпечуючи клієнтів необхідною інформацією. Тут можна знайти майже все, що потрібно для електронних пристроїв, що робить цей магазин відвідуваним та популярним серед мешканців Херсона.

Особливості та послуги Ваш Пульт

Варіанти послуги
  • Можна забрати в магазині
  • Покупки в магазині
Планування
  • Для покупок знадобиться небагато часу

Ваш Пульт знаходиться на позиції 48 з 66 у загальному рейтингу електрики в Херсон

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Ваш Пульт має рейтинг 4.4 з 5 на основі понад 12 відгуків у Google

Виталий Колий

Радіобазар майже все є, для ремонту електроніки.

Виталий Колий ☆ 5/5
Ruslan Koval

Цена супер, ассортимент впечатляет, консультируют внятно и доходчиво. Рекомендую.

Ruslan Koval ☆ 5/5
Samson

Есть почти все пульты

Samson ☆ 5/5

Інформація про Ваш Пульт

Адреса

Ваш Пульт знаходиться за адресою: вулиця Київська, 84, вулиця Іллюши Кулика, 77, Херсон, Херсонська область, Україна, 73013

Телефон

Номер телефону: Ваш Пульт є +380 99 488 3335

Зв'яжіться з Ваш Пульт

    Схожі альтернативи поблизу Ваш Пульт

    Нагору