Магазин "Сигнал"
Магазин "Сигнал" знаходиться у місті Нова Каховка (Україна). Категорія: електрики. Рейтинг: 5.6. Перегляньте всі деталі тут.
Особливості та послуги Магазин "Сигнал"
- Доставка
- Можна забрати в магазині
- Покупки в магазині
- Wi-Fi
- Для покупок знадобиться небагато часу
- Дебетові картки
- Мобільні платежі через NFC
- Чеки
Магазин "Сигнал" знаходиться на позиції 28 з 39 у загальному рейтингу електрики в Нова Каховка
Відгуки клієнтів
Магазин "Сигнал" має рейтинг 4.5 з 5 на основі понад 19 відгуки на Google
Я вчера в этом магазине ремонтировала ТЮНЕР , работает отлично .Я очень довольна работой Николая и Эрики.Еще у Вас работают два парня Они починили спутник. Антену.молодцы так держать!!!
Хорошая фирма, быстро прошивает тюнера
Продают, перепрошивают, устанавливают
Хороший магазинчик и обслуживание,рекомендую.
Лучшие цены в городе
Інформація про Магазин "Сигнал"
Адреса
Магазин "Сигнал" знаходиться за адресою: вулиця Миколи Букiна, 16, Нова Каховка, Херсонська область, Україна, 74900
Телефон
Номер телефону: Магазин "Сигнал" є +380 99 787 8368
Веб-сайт
Веб-сайт компанії Магазин "Сигнал" є: signal-holod.com
Години роботи
Понеділок: 08:30–17:00
Вівторок: 08:30–17:00
Середа: 08:30–17:00
Четвер: 08:30–17:00
П'ятниця: 08:30–17:00
Субота: Закрито
Неділя: Закрито