Клін Плюс Рівне

📍 Клінінгові компанії в Рівне

8.3

Клін Плюс Рівне знаходиться у місті Рівне (Україна). Категорія: клінінгові компанії. Рейтинг: 8.3. Перегляньте всі деталі тут.

Особливості та послуги Клін Плюс Рівне

Паркувальний майданчик
  • Безкоштовна парковка
  • Безкоштовна парковка на вулиці

Клін Плюс Рівне знаходиться на позиції 2 з 8 у загальному рейтингу клінінгові компанії в Рівне

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Клін Плюс Рівне має рейтинг 4.3 з 5 на основі понад 120 відгуків у Google

Gregory Korbut

Чистили матрас, я просто в оргазмі від цієї роботи, жінка довольна, щастя в сімʼї . Люди професіонали своєї роботи.

Gregory Korbut ☆ 5/5
Татьяна Бунина

Працюють на совість,дуже якісне прання і дезінфекція килима.Дякую за гарне обслуговування.Здоров'я і удачі всім працівникам цього чудового закладу!!!❤️👍👍👍

Татьяна Бунина ☆ 5/5
Олександр Тищук

Забрали коври і стояли вони в кутку аж до сьогодні. Коли дружина розгорнула то відчуття чистки та мийки зовсім немає. На фото видно, що щіткою після вашої чистки назбирали!

Олександр Тищук ☆ 1/5
Вікторія Новак

Дуже задоволена роботою! Килими почистили якісно, виглядають як нові. Все швидко, акуратно та без зайвих клопотів. Рекомендую!

Вікторія Новак ☆ 5/5
Софія Кирильчук

Чудовий сервіс! Відповідальна та працьовита команда, яка не один раз виручала в прибиранні після ремонту! Роботою задоволена! Рекомендую!

Софія Кирильчук ☆ 5/5
Таня Атапина

Сьогодні замовили клінінг у цієї компанії і залишилися дуже задоволені! Квартира після орендарів потребувала серйозного прибирання — і дівчата впоралися на відмінно. Особливо вразили вікна та диван: думали, що диван уже ніколи не виглядатиме нормально, а він став як новий! Душова кабіна теж була у важкому стані, але зараз блищить. Дуже дякуємо за якісну і швидку роботу! Рекомендуємо від душі 💛

Таня Атапина ☆ 5/5
Горєлова Наталія

Гарно дівчатка працюють я дуже задоволена буду всім рекомендувати. Велике дякую цій компанії і дуже рекомендую всім.

Горєлова Наталія ☆ 5/5

Інформація про Клін Плюс Рівне

Адреса

Клін Плюс Рівне знаходиться за адресою: вулиця Академіка Грушевського, 2а, Рівне, Рівненська область, Україна, 33017

Телефон

Номер телефону: Клін Плюс Рівне є +380 97 236 2626

Веб-сайт

Веб-сайт компанії Клін Плюс Рівне є: clean-plus.com.ua

Години роботи

Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: 09:00–15:00
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з Клін Плюс Рівне

    Схожі альтернативи поблизу Клін Плюс Рівне

    Нагору