Ютекс Трейд Україна

📍 Майстри з кондиціонерів в Біла Церква

6.2

Компанія Ютекс Трейд Україна у Білій Церкві спеціалізується на професійному монтажі кондиціонерів та вентиляційних систем. Майстри демонструють високий рівень кваліфікації, виконуючи роботи швидко, охайно та з дотриманням усіх технічних вимог. Клієнти отримують надійне обладнання, зокрема інверторні моделі для роботи за низьких температур.

Послуги надаються за адекватними цінами, а команда завжди готова проконсультувати з питань вибору та експлуатації техніки. Завдяки відповідальному підходу та увазі до деталей, результат відповідає очікуванням, а робочий процес організовано без зайвих затримок.

Ютекс Трейд Україна знаходиться на позиції 15 з 26 у загальному рейтингу майстри з кондиціонерів в Біла Церква

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Ютекс Трейд Україна має рейтинг 5 з 5 на основі понад 6 відгуків у Google

алекс макар

Замовив послугу монтажу кондиціонера в приватний будинок. Майстер висококваліфікований, знає свою справу. Роботи виконано якісно і охайно. Ціна адекватна. Дякую Ютекс Трейд Україна! Можу рекомендувати.

алекс макар ☆ 5/5
Василий Кладов

Встановили кондиціонер в магазині швидко та якісно, кондиціонер працює при мінусових температурах, майстри порадили використати інвертор до -30. Роботою задоволений, рекомендую.

Василий Кладов ☆ 5/5
Николай Николаевич

Всім, Доброго!Замовляв кондиціонер через інтернет,звертався з приводу встановлення,встановили ,я задоволений,все Добре 🤗

Николай Николаевич ☆ 5/5
Ольга Пономаренко

Швидко та якісно встановили кондиціонер. Професіонали в своїй сфері. Рекомендую👍

Ольга Пономаренко ☆ 5/5
Alya Sapozhnik

Дякуємо за якісно виконаний монтаж вентиляції. Усі етапи роботи були організовані професійно, результат відповідає очікуванням. Вентиляцію встановили якісно, роботи виконали охайно та без зайвих затримок. Можемо рекомендувати компанію.

Alya Sapozhnik ☆ 5/5
Тетяна Рубан

Фірма надійна, зробили все швидко та якісно,покупка пройшла також легко,відповідали на всі наші запитання йшли на зустріч у всьому,люди дуже доброзичливі та приємні,рекомендую ніяких проблем не було.

Тетяна Рубан ☆ 5/5

Інформація про Ютекс Трейд Україна

Адреса

Ютекс Трейд Україна знаходиться за адресою: вулиця Павліченко, 17, Біла Церква, Київська область, Україна, 09117

Телефон

Номер телефону: Ютекс Трейд Україна є +380 68 722 0414

Веб-сайт

Веб-сайт компанії Ютекс Трейд Україна є: yutex.com.ua

Години роботи

Понеділок: 09:00–15:00
Вівторок: 09:00–15:00
Середа: 09:00–15:00
Четвер: 09:00–15:00
П'ятниця: 09:00–15:00
Субота: Закрито
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з Ютекс Трейд Україна

    Схожі альтернативи поблизу Ютекс Трейд Україна

    Нагору