Автосервіс MAKRUS

📍 Майстри з кондиціонерів в Чернігів

7.4

Автосервіс MAKRUS у Чернігові спеціалізується на обслуговуванні кондиціонерів та пропонує якісні послуги за помірною ціною. Майстри демонструють професіоналізм, акуратність та готовність надати корисні поради. Праця здійснюється за попереднім записом, що забезпечує пунктуальність та зручність для клієнтів.

Сервіс відрізняється швидкістю та ефективністю, а співробітники завжди готові детально пояснити всі етапи роботи. Завдяки цьому клієнти отримують не лише технічну допомогу, але й комфортний досвід обслуговування.

Особливості та послуги Автосервіс MAKRUS

Варіанти послуги
  • Послуги на місці
Зручності
  • Послуги механіка

Автосервіс MAKRUS знаходиться на позиції 8 з 18 у загальному рейтингу майстри з кондиціонерів в Чернігів

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Автосервіс MAKRUS має рейтинг 5 з 5 на основі понад 17 відгуків у Google

Vasilij Fesenko

Загальне враження хороше. Майстри акуратні, своє діло знають. Можуть порадити як поступити правильно. Працюють по запису, пунктуально. Ціна помірна. Обслуговувався сьогодні, задоволений.

Vasilij Fesenko ☆ 5/5
Рита Грищенко

Хлопці -молодці! Декілька разів зверталася за допомогою. Обслуговування та відношенням залишилась дуже задоволена,рекомендую!

Рита Грищенко ☆ 5/5
Ярослав Киянец

Все супер, очень доволен. Всегда вовремя заезжаешь и машину отдают в обещанное время. Качеством работы доволен, всегда все расскажут и объяснят.

Ярослав Киянец ☆ 5/5
Михайло Миколайович

отличное СТО, делают качественно и недорого... Очень доволен

Михайло Миколайович ☆ 5/5
Александр Надточий

Очень быстро и классно обслуживают.

Александр Надточий ☆ 5/5
Олег Бесталанный

Качество высокое- цены умеренные!

Олег Бесталанный ☆ 5/5
Геннадий Гурский

Все супер

Геннадий Гурский ☆ 5/5

Інформація про Автосервіс MAKRUS

Адреса

Автосервіс MAKRUS знаходиться за адресою: вулиця Кільцева, 7, Чернігів, Чернігівська область, Україна, 14000

Телефон

Номер телефону: Автосервіс MAKRUS є +380 63 515 1010

Години роботи

Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: Закрито
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з Автосервіс MAKRUS

    Схожі альтернативи поблизу Автосервіс MAKRUS

    Нагору