Starterok Ремонт стартера и генератора

📍 Майстри з кондиціонерів в Дніпро

9.3

У Дніпрі Starterok — це професійний сервіс з ремонту стартерів та генераторів, де кожна проблема вирішується швидко та без зайвих витрат часу. Майстри працюють з точністю, не накладаючи додаткових послуг, і пропонують оптимальні рішення, включаючи заміну деталей з наявних запасів. Робота виконується на місці, без необхідності вивозити агрегати, що значно економлять час клієнтів.

Колектив відрізняється компетентністю та привітністю, чітко пояснюючи кожен етап ремонту. Завдяки ефективній діагностиці та швидкій установці деталей, техніка відновлює роботу в найкоротші терміни. Сервіс підходить як для власних, так і для клієнтських автомобілів, забезпечуючи довготривалу надійність.

Особливості та послуги Starterok Ремонт стартера и генератора

Варіанти послуги
  • Послуги на місці
Доступність
  • Місця для людей у колісних кріслах
Зручності
  • Туалет унісекс
Розрахунки
  • Дебетові картки
  • Кредитні картки
  • Мобільні платежі через NFC

Starterok Ремонт стартера и генератора знаходиться на позиції 7 з 79 у загальному рейтингу майстри з кондиціонерів в Дніпро

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Starterok Ремонт стартера и генератора має рейтинг 4.9 з 5 на основі понад 471 відгуки на Google

Vadim Grigorievich

По місту Дніпро тільки сюди, Mercedes w204 c200k, чітко та швидко і все по ділу …перебрали генератор та ще замінили ремінь) Інші місця куди не їздив …снімай генератор вези і тд…коли чули слово компрессор) Дякую за виконану роботу.

Vadim Grigorievich ☆ 5/5
Валерий Зимбикевич

Звернувся до майстерні з ремонту стартерів — залишився дуже задоволений результатом. Хлопці швидко провели діагностику, детально пояснили, у чому була проблема, та запропонували оптимальний варіант ремонту без зайвого нав’язування послуг,

Валерий Зимбикевич ☆ 5/5
Олексій Шевченко

Ремонтував тут стартер , машину загнали в бокс , його зняли , провели діагностику , показали несправні деталі які потім замінили на нові (потрібні деталі в наявності були), відремонтували , та встановили на місце , під час ремонту ще й АКБ підзарядили ,зробили все дууже швидко, персонал привітний та дійсно знаючий свою справу , ціна за роботу вийшла не висока,поки очікував пригостили смачною кавою. Велике дякую:)

Олексій Шевченко ☆ 5/5
Vladimir Lukiyanov

Задоволений. Часто користуюсь їхніми послугами. Ремонтував свій генератор а також кліентські возив. Дуже добре роблять. Стартер од раз в ремонт віддавав частіше генератори вожу їм. Рекомендую.

Vladimir Lukiyanov ☆ 5/5
Yevhenii Nasikhulin

Звертався з ремонтом стартера — все зробили швидко та якісно. Окрема подяка адміністраторці: дуже ввічлива, привітна й уважна до клієнтів, усе детально пояснила та допомогла зорієнтуватися по термінах і вартості. Роботою майстрів повністю задоволений, стартер працює ідеально. Рекомендую!

Yevhenii Nasikhulin ☆ 5/5
Mykola Pylypchak

Перший раз звернувся по ремонт генератора. Зняли, діагностували, полагодили. Все по місцю, що дуже зручно. Вже більше ніж півроку працює без нарікань. І от звернувся другий раз, тіки тепер з стартером. Також приїхав, пару годин і все працює. Рекомендую.

Mykola Pylypchak ☆ 5/5
Анна Лугова (anyabusik)

Швидкий та якісний ремонт стартера. Окрема подяка привітній і уважній адміністраторці — все чітко пояснила. Рекомендую!

Анна Лугова (anyabusik) ☆ 5/5

Інформація про Starterok Ремонт стартера и генератора

Адреса

Starterok Ремонт стартера и генератора знаходиться за адресою: вулиця Луговська, 2, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Телефон

Номер телефону: Starterok Ремонт стартера и генератора є +380 98 581 8198

Веб-сайт

Веб-сайт компанії Starterok Ремонт стартера и генератора є: starterok.ua/remont-startera.html

Години роботи

Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: 09:00–15:00
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з Starterok Ремонт стартера и генератора

    Схожі альтернативи поблизу Starterok Ремонт стартера и генератора

    Go up