СТО Експрес-Центр

📍 Майстри з кондиціонерів в Дніпро

8.9

Адреса у су-зона – це автосервіс, де професіоналізм поєднується з прозорою роботою. Спеціалісти проводитимуть діагностику на високому рівні, виявляючи навіть неочевидні проблеми, як знос ланцюгів ГРМ, і пропонуватимуть оптимальні рішення з детальним поясненням кожного етапу. Важливим є особистий підхід: фахівці демонструють старі деталі, розповідаючи про причини заміни, що допомагає зрозуміти технічні нюанси.

Комфортний сервіс, чистота та якісний ремонт – ключові переваги цього місця. Тут не нав’язують зайві роботи, а кожна процедура – від ТО до комплексного обслуговування – виконується акуратно й оперативно. Завдяки чіткій комунікації та професійному ставленню, кожен відвідувач залишається задоволеним результатом.

Особливості та послуги СТО Експрес-Центр

Варіанти послуги
  • Послуги на місці
Пропозиції
  • Заміна мастила
Зручності
  • Послуги механіка
  • Туалет
Планування
  • Потрібно записуватися на прийом
  • За записом
Розрахунки
  • Дебетові картки
  • Кредитні картки
  • Мобільні платежі через NFC

СТО Експрес-Центр знаходиться на позиції 10 з 91 у загальному рейтингу майстри з кондиціонерів в Дніпро

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

СТО Експрес-Центр має рейтинг 4.6 з 5 на основі понад 702 відгуки на Google

Анечка Шалыгина

Приїхала з підозрою на проблему по ГРМ. Після огляду підтвердили знос ланцюгів і запропонували оптимальне рішення. Роботу виконали швидко та акуратно, весь процес був прозорий. Окремо сподобалося, що показали старі деталі та пояснили причину заміни. Тепер двигун працює тихо і без сторонніх звуків. Рекомендую цей автосервіс за чесний підхід і якісний ремонт.

Анечка Шалыгина ☆ 5/5
Катерина Шевчук

Робила на цьому СТО діагностику та ТО після покупки авто — залишилась дуже задоволена 🙌 Шукала нормальний автосервіс, де не нав’яжуть зайвого і все пояснять людською мовою. Тут зробили повну діагностику авто після покупки, перевірили ходову, помилки, технічний стан машини та одразу провели ТО. Сподобалось, що все показують і пояснюють, без "страшилок" і зайвих витрат. Дуже приємний сервіс, чисто, комфортно і видно, що хлопці реально розбираються в авто 👍 Тепер тільки сюди на обслуговування. Рекомендую це СТО всім, хто шукає якісний автосервіс і чесну діагностику авто.

Катерина Шевчук ☆ 5/5
Lina Kim

Вже вдруге відвідую це СТО. Дуже подобається сервіс! Все по суті, швидко, якісно. Дякую, хлопці, за гарну роботу! Ми з машинкою задоволені! 😍 Чекайте нас на наступне ТО.

Lina Kim ☆ 5/5
Анатолий Чулков

Якщо шукаєте якісний сервіс для авто — вам в "Експрес-центр"! Сьогодні переконався на власному досвіді: швидкість та професіоналізм тут на висоті. Приємний персонал і найкраще мастило Shell для мого авто. Дякую за роботу, приїду ще!

Анатолий Чулков ☆ 5/5
Johnatan Dir

Раніше було гарне СТО. Але ж підприємство це завжди сукупність людей, які формують громадську думку. Зараз це жах. Останнім часом втрачаєте багато клієнтів. Порада керівництву звернути увагу на персонал, особливо який контактує з клієнтами.

Johnatan Dir ☆ 1/5
Basso-phil

Тут обслуговуюсь уже не перший рік. Міняв антифриз, гальмівні колодки і рідину, масло ГУР та ін. Нещодавно поміняли втулки стабілізатора (перед) та сайлентблоки задньої балки по нормальній ціні. Скрипи попереду і позаду на нерівностях в мороз зникли ! Роблять все швидко . Менеджер Олександр, на відміну від деяких, ввічливий, спокійний , культурний, і не веде діалог в різкій зухвалій манері типу: я - гуру, автомобільний бог, а ти клієнт - неук і лох. При цьому він теж завжди говорить правду!

Basso-phil ☆ 5/5
Микола Кудько (kudko)

Доброго дня! Можу рекомендувати даний сервіс, саме за відгуками я його і знайшов, дуже швидко працюють, ціни супер адекватні, зробили все за один день. Не знаю хто там писав про поганий сервіс, що менеджери довго відповідають, в мене було все навпаки, менеджер все контролював, швидко відповідає, пояснює, що міняємо і навіщо. Заїжджайте, будете задоволені роботою даного СТО.

Микола Кудько (kudko) ☆ 5/5

Інформація про СТО Експрес-Центр

Адреса

СТО Експрес-Центр знаходиться за адресою: вулиця 3-ї Штурмової Бригади, 9, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Телефон

Номер телефону: СТО Експрес-Центр є +380 97 377 9945

Веб-сайт

Веб-сайт компанії СТО Експрес-Центр є: stoec.com.ua

Години роботи

Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: 09:00–18:00
Неділя: 09:00–16:00

Зв'яжіться з СТО Експрес-Центр

    Схожі альтернативи поблизу СТО Експрес-Центр

    Go up