Котлов-Сервіс

📍 Майстри з кондиціонерів в Ірпінь

7.6

Адреса у Ірпені пропонує послуги з обслуговування котлів, але досвід співпраці може варіюватися залежно від ситуації. Деякі клієнти відзначають професійний підхід та оперативність при вирішенні складних завдань, особливо від команд, що спеціалізуються на системі опалення. Важливо заздалегідь уточнювати деталі технічного обслуговування, щоб уникнути розбіжностей у розумінні обсягу робіт.

Утім, окремі випадки свідчать про недостатню комунікацію та відсутність гнучкості в розв'язанні питань, пов'язаних з доступом до обладнання. Загалом, ефективність залежить від конкретного майстра та готовності компанії оперативно реагувати на виклики, особливо в періоди високого навантаження. Рекомендується перевіряти доступність та уточнювати умови обслуговування заздалегідь, аби уникнути незручностей.

Особливості та послуги Котлов-Сервіс

Варіанти послуги
  • Послуги на місці
Доступність
  • Вхід для людей у колісних кріслах
  • Туалет із доступом для людей у колісних кріслах
Зручності
  • Туалет унісекс

Котлов-Сервіс знаходиться на позиції 5 з 10 у загальному рейтингу майстри з кондиціонерів в Ірпінь

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Котлов-Сервіс має рейтинг 4.6 з 5 на основі понад 99 відгуків у Google

Олександр Рєпов

Домовились із майстром Антоном , що приїде і зробить діагностику котла. Домовлялись на 18:00-19:00 Приїхав в 21:30 подивився, що котел знаходиться в кухонному шкафчику. Сказав, тут треба відкрутити 5 шурупів. Ми таким не займаємось. З Вас 550 грн за "ложний виклик" Майте це на увазі!! Я так зрозумів, що саме це їх спеціалізація. Ложні виклики… Ніякої зацікавленості допомогти нема…

Олександр Рєпов ☆ 1/5
Снежана Мамонова

Викликали команду котлов сервіс для запуску системи опалення. Незважаючи на велике навантаження. Дякую за гарний сервіс, Рекомендую звертатись

Снежана Мамонова ☆ 5/5
Denys Anokhin

Шановна компанія. Дуже шкода, що Ваші менеджери та майстри перейшли в режим роботи - "по#₴р" на замовника... Залишена заявка на сайті, дзвінок до менеджера/оператора(3 дні підряд), розмова з майстром і прохання по виїзду з надання Ваших послуг залишилися в стані очікування. Реакції від менеджера/оператора -"0" (абсолютно ніякої відповіді). Майстер все уважно вислухав і перестав брати слухавку. Заявка на сайті не фіксується і по факту є фікцією. Питання з опалювальним обладнанням вирішена. Розумію, що важкі часи, але дякую за те що Ви просто існуєте.

Denys Anokhin ☆ 1/5
Евгений Цымарман

Дуже задоволений сервісом. Відремонтували котел, промили систему. Незважаючи на складний для них час, велику кількість термінових замовлень, знаходять час реагувати оперативно. Особлива подяка, Кирило Кондратьєв, за професіоналізм і людяність. Це був не просто ремонт котла, а й фахові консультації і корисні поради.

Евгений Цымарман ☆ 5/5
Halyna Zarytska

Я дуже вдячна майстру в компанії котлов сервіс за те що приїхав перевірити газове обладнання у вихідний день та вирішити питання. рекомендую звертатись до цієї компанії.

Halyna Zarytska ☆ 5/5
PM

Добрий день. Хочемо залишити відгук. В котлі із-за стрибка напруги, перегоріла плата. Ми є клієнтам фірми. До цього звертались до хлопців не одноразова, по питанням сервісу котла та промивки системи, залишились повністю задоволені якістю робіт. На цей раз, звернулись за допомогою, бо в -20 залишились без опалення і гарячої води. В понеділок зранку звернулись, вівторок вечір вже встановили. Враховуючи навантаження і дефіцит з запчастин, рахую-це швидко! Дякуємо!

PM ☆ 5/5
Andrii

Не рекомендую звʼязуватись. Заплатив за виїзд і консультацію майстра 850 грн. Він приїхав, глянув, познімав на телефон, "записав всю інформацію", сказав що необхідні роботи порахують і звʼяжуться. До сих пір нічого не чутно. Організація роботи відсутня. Передзвонював менеджеру, він про моє замовлення і проблему не знає, треба все переказувати на словах. Не рекомендував би звʼязуватись!

Andrii ☆ 1/5

Інформація про Котлов-Сервіс

Адреса

Котлов-Сервіс знаходиться за адресою: вулиця Матвія Донцова, 25 А, Ірпінь, Київська область, Україна, 08201

Телефон

Номер телефону: Котлов-Сервіс є +380 93 790 3633

Веб-сайт

Веб-сайт компанії Котлов-Сервіс є: kotlov.com.ua

Години роботи

Понеділок: 08:30–18:00
Вівторок: 08:30–18:00
Середа: 08:30–18:00
Четвер: 08:30–18:00
П'ятниця: 08:30–16:00
Субота: 09:00–15:30
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з Котлов-Сервіс

    Схожі альтернативи поблизу Котлов-Сервіс

    Нагору