Сервіс-Побут
📍 Майстри з ремонту холодильників в Львів
Сервіс-Побут знаходиться у місті Львів (Україна). Категорія: майстри з ремонту холодильників. Рейтинг: 7.2. Перегляньте всі деталі тут.
Особливості та послуги Сервіс-Побут
- Ремонтні послуги
Відгуки клієнтів
Сервіс-Побут має рейтинг 4 з 5 на основі понад 323 відгуки на Google
В 2023 році звернулася до сервісу для встановлення ssd диску. Замість того щоби комп'ютер став жвавішим, оскільки працюю дистанційно, офіс в зоні бойових дій і потрібно багато інформації зберігати на власному комп'ютері, стали виникати постійні проблеми з невистачанням оперативої пам'яті. Проблема вивилася в тому, що замість карти пам'яті на 8 ГБ опинилися дві карти пам'яті по 2 ГБ. За руку не впіймала, але комп'ютер, з моменту придбання, не був у жодному сервісі
В кінці грудня звернувся по гарантії поломки пральної машини беко , не провіривши поломки забрали з Миколайва у Львів пройшло два місяця то кажуть барабан хтіли 11тис з роботою відмовився тепер розказують патрубок тяжко дістати ,дурять голову ,кажу відайте сам зроблю не віддають
Звернулись в даний сервісний центр 27.12.24 із заявкою про поломку холодильника gorenia, який є на гарантійному терміні. По телефону оператор вирішив, що проржавіла якась трубка, навіть не прислали майстра на огляд холодильника, щоб визначити причину поломки на 100 %. Сьогодні на календарі вже 14 січня!!!! Від сервісного центру жодного дзвінка!!! Куди звертатись дальше, адже термін виконання заявки в 14- ти денний термін давно закінчився!!!! Я дуже обурена, адже жити без холодильника дуже важко, особливо коли в родині є маленькі діти!!!!
Був досить складний випадок з ігровим ПК - випадкові артефакти на екрані та вильоти в іграх. Виявилося, що відійшов один з чипів відеопам'яті. Перепаяли чип, замінили термопрокладки. Зайняло три дні, але відеокарта тепер працює стабільно, та набагато дешевше, ніж купувати нову.
Досвідчений майстер, швидкий сервіс. Зремонтували реле на Ecoflow Delta 2 Max
Ремонтували Ecoflow, все ок. Адміністратор на вході дуже допоміг з строком ремонту. Рекомендую.
Дякую за порятунок даних з пошкодженого SSD! Там були важливі робочі файли, без яких я б не здала проект. За 4 години відновили все до останнього байту.
Інформація про Сервіс-Побут
Адреса
Сервіс-Побут знаходиться за адресою: проспект В'ячеслава Чорновола, 95, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Телефон
Номер телефону: Сервіс-Побут є +380 93 000 0839
Веб-сайт
Веб-сайт компанії Сервіс-Побут є: service-pobut.com.ua
Години роботи
Понеділок: 09:00–13:00, 14:00–18:00
Вівторок: 09:00–13:00, 14:00–18:00
Середа: 09:00–13:00, 14:00–18:00
Четвер: 09:00–13:00, 14:00–18:00
П'ятниця: 09:00–13:00, 14:00–18:00
Субота: Закрито
Неділя: Закрито








