Окна и двери Стеклопласт

📍 Монтажники дверей в Білгород-Дністровський

8.6

Окна и двери Стеклопласт у Білгород-Дністровському пропонує якісну продукцію та професійний монтаж. Клієнти відзначають швидку консультацію менеджерів та високий рівень обслуговування. Магазин відрізняється широким асортиментом, включаючи унікальні моделі, яких немає у конкурентів.

Замовники підкреслюють відмінне співвідношення ціни та якості, а також оперативність виконання замовлень. Команда професіоналів гарантує швидкий та якісний монтаж, що робить цей салон одним з найкращих у регіоні.

Особливості та послуги Окна и двери Стеклопласт

Варіанти послуги
  • Онлайн-розрахунки вартості послуг
  • Послуги на місці

Окна и двери Стеклопласт знаходиться на позиції 2 з 5 у загальному рейтингу монтажники дверей в Білгород-Дністровський

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Окна и двери Стеклопласт має рейтинг 5 з 5 на основі понад 11 відгуки на Google

Юля Федорова

Якісна продукція, швидка консультація менеджера в салоні

Юля Федорова ☆ 5/5
Светлана Юрина

Заказывала входную дверь по выбору дверей конкурентов в городе нет.

Светлана Юрина ☆ 5/5
Инна ЛАКАРОВА

Заказывала окошко,все супер,девчонки умнички,все быстро и качественно

Инна ЛАКАРОВА ☆ 5/5
Марина Ворничева

Мега магазин дверей, очень крутой.

Марина Ворничева ☆ 5/5
Lorik Lorik

Цена и качество на высоте ☝️☝️☝️

Lorik Lorik ☆ 5/5

Інформація про Окна и двери Стеклопласт

Адреса

Окна и двери Стеклопласт знаходиться за адресою: вулиця Українська, 65/67, Білгород-Дністровський, Одеська область, Україна, 67700

Телефон

Номер телефону: Окна и двери Стеклопласт є +380 98 256 6601

Години роботи

Понеділок: 09:00–16:00
Вівторок: 09:00–16:00
Середа: 09:00–16:00
Четвер: 09:00–16:00
П'ятниця: 09:00–16:00
Субота: 09:00–14:00
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з Окна и двери Стеклопласт

    Схожі альтернативи поблизу Окна и двери Стеклопласт

    Go up