Салон дверей та вікон "New Look"
📍 Монтажники дверей в Тернопіль
Адреса - це відомий салон дверей у su zona, де професійні менеджери допоможуть підібрати ідеальний варіант за найкращою ціною. Вони демонструють глибокі знання про тонкощі монтажу дверей і завжди готові надати кваліфіковану консультацію. Клієнти відзначають широкий асортимент і якість обслуговування, що робить цей салон відмінним вибором для оновлення вашого інтер'єру.
Крім дверей, тут також можна замотивити на вигідні акції і отримати точні розрахунки, наприклад, для плінтусів. Дівчата з Адреси - справжні професіонали, які працюють швидко і якісно, забезпечуючи задоволення кожного клієнта. Їхня увага до деталей і дружній підхід роблять процес замовлення приємним і безстресовим.
Особливості та послуги Салон дверей та вікон "New Look"
- Доставка
- Для покупок знадобиться небагато часу
- Дебетові картки
- Кредитні картки
- Мобільні платежі через NFC
Відгуки клієнтів
Салон дверей та вікон "New Look" має рейтинг 5 з 5 на основі понад 6 відгуки на Google
Відмінно! Менеджери швидко зорієнтувались і підібрали пару варіантів по вигляду і ціні. Ціна в декількох була кращою, ніж у магазинів, які ми вже обійшли скоріше. Відчувається, що дівчата не перший рік працюють з дверима, знають багато тонкощів. Двері купили по акції, відповідно ціна ще відкоригувалась і змінилась в приємнішу сторону в порівнянні з прорахунком. Плінтус порахували ідеально, залишилось пів метра! Процвітання та удачі вам Дякуємо за двері!
Щира рекомендація цього салону. Задоволені підбором, адекватними цінами, широким вибором та підходом до клієнта.
Дуже хороший салон , заказувала вікна і двері для мами , все зробили швидко і якісно ! Ціни хороші і дівчата там дуже ввічливі і приємні !
Дівчата супер! Професіонали своєї справи. Замовляли ролети. Ціна, якість, терміни все чудово. Рекомендую!
замовляв тут балконні вікна. дуже приємний і професійний персонал. підібрали профіль, швидко встановили.задоволений вибором.
Люди, котрі знають толк в своїй справі. Рекомендую.
Інформація про Салон дверей та вікон "New Look"
Адреса
Салон дверей та вікон "New Look" знаходиться за адресою: Підволочиське шосе, 7, Тернопіль, Тернопільська область, Україна, 46013
Телефон
Номер телефону: Салон дверей та вікон "New Look" є +380 97 059 5122
Веб-сайт
Веб-сайт компанії Салон дверей та вікон "New Look" є: door-newlook.com.ua
Години роботи
Понеділок: 10:00–18:00
Вівторок: 10:00–18:00
Середа: 10:00–18:00
Четвер: 10:00–18:00
П'ятниця: 10:00–18:00
Субота: 10:00–15:00
Неділя: Закрито






