СІРІУС Центр Автоматизації

📍 Монтажники відеоспостереження в Івано-Франківськ

8.5

СІРІУС Центр Автоматизації знаходиться у місті Івано-Франківськ (Україна). Категорія: монтажники відеоспостереження. Рейтинг: 8.5. Перегляньте всі деталі тут.

СІРІУС Центр Автоматизації знаходиться на позиції 3 з 13 у загальному рейтингу монтажники відеоспостереження в Івано-Франківськ

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

СІРІУС Центр Автоматизації має рейтинг 4.5 з 5 на основі понад 46 відгуки на Google

Володимир Пришляк

Принтери, термонаклейки, сканери штрих коду та багато іншого, хороші ціни.

Володимир Пришляк ☆ 5/5
Roman Orsuliak

Адекватні ціни, хороший сервіс. Все виконують якісно і в стислі терміни. Рекомендую.

Roman Orsuliak ☆ 5/5
Natali S

Задоволена обслуговуванням. Великий вибір обладнання

Natali S ☆ 5/5
Вадім Ящишин

Класний магазин, хороші ціни👍👍👍

Вадім Ящишин ☆ 5/5
Олександр

Висока якість хороша ціна.

Олександр ☆ 5/5
Роман Козовик

Приємно мати справу з професіоналами!

Роман Козовик ☆ 5/5
Igor Chyzh

Хороший магазин з безпеки

Igor Chyzh ☆ 4/5

Інформація про СІРІУС Центр Автоматизації

Адреса

СІРІУС Центр Автоматизації знаходиться за адресою: вулиця Любомира Гузара, 39А, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна, 76018

Телефон

Номер телефону: СІРІУС Центр Автоматизації є +380 50 373 0060

Веб-сайт

Веб-сайт компанії СІРІУС Центр Автоматизації є: sirius.if.ua

Години роботи

Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: Закрито
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з СІРІУС Центр Автоматизації

    Схожі альтернативи поблизу СІРІУС Центр Автоматизації

    Go up