Натяжні Стелі М2

📍 Монтажники вікон в Дніпро

9.4

Компанію Натяжні Стелі М2 у Дніпрі відрізняє професіоналізм і швидке виконання робіт на найвищому рівні. Досвідчена команда монтажників забезпечує якісний результат, дотримуючись уважного ставлення до кожного замовлення. Завдяки чіткій організації та ефективній логістиці, монтаж натяжних стель відбувається за мінімальні терміни, не перевантажуючи ваш графік.

Клієнти оцінять не лише високий рівень обслуговування, а й гнучкі умови співпраці, включаючи вигідні знижки. Компанія пропонує прозору цінову політику та індивідуальний підхід до кожного проекту, гарантуючи бездоганну якість та довговічність встановлених конструкцій. Довіряйте професіоналам, які поєднують швидкість, точність і бездоганний смак.

Особливості та послуги Натяжні Стелі М2

Варіанти послуги
  • Онлайн-розрахунки вартості послуг
  • Послуги на місці

Натяжні Стелі М2 знаходиться на позиції 2 з 21 у загальному рейтингу монтажники вікон в Дніпро

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Натяжні Стелі М2 має рейтинг 4.9 з 5 на основі понад 201 відгуки на Google

Olena

Швидке виконання, уважне ставлення, професійний підхід, дуже гарний результат. Цікаві умови співпраці та варіанти знижок. Досвідчена команда технологів. Ми дуже задоволені.

Olena ☆ 5/5
Sonya. Di

Дякую за гарно виконану роботу. Все було зроблено акуратно і професійно! Я дуже задоволена результатом

Sonya. Di ☆ 5/5
Олег Шиенко

Замовляв в даній компанії стелю 60 квадратів . 2 спальні , вітальня та санвузол. На замір приїхали на наступний день після мого дзвінка, а на сам монтаж через 2 дні. Монтажники Олександр та Максим за день все зробили дуже якісно і швидко. Хлопці профі своєї справи. Дуже дякую Наталії за те що професійно все розповіла і відповіла на всі мої питання. Буду друзям рекомендувати

Олег Шиенко ☆ 5/5
Інна Багнич

Звернулася до цієї компанії для встановлення натяжних стель. Площа велика - закалом 10 кімнат під встановлення стелі. Зробили дуже якісно, за 3 дні. Цілком прийнятні ціни. Брала стелю білий сатин - в інтер'єрі гарно виглядає.

Інна Багнич ☆ 5/5
Наташа Лысенко

Доброго дня. Хлопці робили натяжну стелю 10.11.2023, приїхали в10:40 закінчили десь о 19:00 всю квартиру площею 49кв.м. Це дуже зручно коли за день виповнюються такі ремонтні роботи і ти займаєшся іншими справами. Нажаль ми не продумали і в нас не було вимикачів що перевірити як працює підсвітка. Робочі запевнили що в нас є гарантія і якщо щось то ми можемо звертатися. Все гарно і охайно. Пропоную внести додаткову плату за прибирання за собою сміття і виніс його. Дякую, робота ваших спеціалістів мені сподобалась.

Наташа Лысенко ☆ 4/5
Ксенія Орлова

Дуже задоволені компанією. Все зробили швидко, гарно. На замір приїхали в день дзвінка, добре проконсультували. Менеджери ввічливі та турботливі. Встановлення через 2 робочі дні. Все швидко, чистенько і чудово виконали свою роботу. Дякуємо!

Ксенія Орлова ☆ 5/5
Яна Попова

Доброго дня, шукали майстрів для ідеальних стель, випадково натрапили на М2. Дівчатка відразу прийнялись до справи, все чітко, професійно. Але відразу злякались що предоплата була 50%, але і тут нам пішли на зустріч і зробили лише 1000грн.. відразу приїхав чоловік все виміряв, не нав'язливо як буває в інших, запропонував і разом ми дійшли до істини. На другий день зранку вже приїхав хлопчина з золотими руками, все швидко, якісно, чисто зробив. Дякуємо Вам велике за вашу роботу, обов'язково тепер будемо звертатись лише до вас!!!

Яна Попова ☆ 5/5

Інформація про Натяжні Стелі М2

Адреса

Натяжні Стелі М2 знаходиться за адресою: проспект Науки, 74А, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49055

Телефон

Номер телефону: Натяжні Стелі М2 є +380 99 180 9009

Веб-сайт

Веб-сайт компанії Натяжні Стелі М2 є: m2potolok.com

Години роботи

Понеділок: 08:00–20:00
Вівторок: 08:00–20:00
Середа: 08:00–20:00
Четвер: 08:00–20:00
П'ятниця: 08:00–20:00
Субота: 08:00–20:00
Неділя: 08:00–20:00

Зв'яжіться з Натяжні Стелі М2

    Схожі альтернативи поблизу Натяжні Стелі М2

    Go up