Меблевий парк
📍 Складальники меблів в Івано-Франківськ
Меблевий парк знаходиться у місті Івано-Франківськ (Україна). Категорія: складальники меблів. Рейтинг: 8.7. Перегляньте всі деталі тут.
Особливості та послуги Меблевий парк
- Власниця – жінка
- Доставка
- Можна забрати в магазині
- Покупки в магазині
- Вхід для людей у колісних кріслах
- Wi-Fi
- Для покупок знадобиться небагато часу
- Дебетові картки
- Кредитні картки
- Мобільні платежі через NFC
Відгуки клієнтів
Меблевий парк має рейтинг 4.5 з 5 на основі понад 186 відгуки на Google
Працю з Меблевим парком вже кілька років, якістю порізки і обслуговування задоволений. Завжди все швидко та якісно, менеджери добре знають свою роботу та допомагають з підбором матеріалу.
Сервіс в даної фірми дуже поганий.До клієнтів відносяться погано,зверхність зашкалює. Роботою ми не задоволені, багато погрішностей, і не хочуть виправляти. Дуже хамовиті і на зауваження не реагуючи щей висміюються. Дуже шкода, що перед тим як замовляти у цієї фірми кухню ми не поцікавились її репутацією. Домовленість про одну ціну а в кінці набагато більше виходить . Не рекомендую нікому замовляти меблі у них, потратите тільки гроші ,час та свої нерви
Великий асортимент, висока якість та приємне обслуговування. Менеджери допомогли обрати ідеальний варіант для мого інтер’єру. Класний шоурум! Дуже задоволений)
Замовляла меблі на кухню в Меблевому парк. Дуже задоволена співпрацею і результатом роботи. Сподобалося що все робиться індивідуально, є великий вибір матеріалів на різний смак і бюджет, зробили проект враховуючи мої побажання і параметри приміщення, все акуратно змонтували, кухня вийшла дуже гарна і функціональна
Сервіс, до якого хочеться повертатись Залишилася дуже задоволена співпрацею з "Меблевим парком". Від моменту консультації до отримання готового замовлення — усе було на найвищому рівні. Менеджер уважно вислухав мої побажання, допоміг обрати найкращий варіант МДФ для мого проєкту та підказав кілька корисних рішень щодо фурнітури. Порізка — бездоганна, усі деталі ідеально підійшли одна до одної, а краї рівненькі, без жодних сколів. Ще й терміни дотримали — все було готово навіть раніше, ніж обіцяли. Дуже приємно мати справу з такими професіоналами! Замоалення робили у менеджера Тетяни. Обов’язково звертатимусь ще й рекомендуватиму друзям.
Звернувся для виготовлення фасадів для кухні – залишився в захваті від результату! Все виготовили точно за розмірами, якісно обробили деталі, колір ідеально підійшов до мого інтер’єру. Дуже вдячний Менеджерці Тетяні за відповідальність і швидкість!
Сервіз в даної фірми дуже поганий…. Виготовляв шафу на балкон в Меблевому парку потратив на це 15 тис грн оплатив щоб розробили її сказали очікувати 2-3 тижні..Минуло 3 тижні мені зателефонували сказали що все готово.. Я приїхав викликав таксі погрузив привіз додому почав збирати виявилося що вони на 3 см прогадали з розмірами, я довго не думав викликав таксі погрузив і привіз їм назад цю шафу, на що вони мені відповіли що людина яка розробляла проект допустила помилку що вони це виправлять і зменшать її , ну з ким не буває окей сказали чекати передзвонять Після місяця часу очікування написали що вже все готово можна забирати…. Я вже щасливий їду забирати свою шафу і тут я побачив що моя шафа вже не така гарна як була першого разу коли забирав вона була пошарпана оббиті кути на що мені відповіли ви можете придбати олівець собі і самі то все заробити то не проблема ,((( Викликав таксі везу додому вигрузив і почав збирати і знову сюрприз, шафу вони зменшили а от отвори на конфірмати не зробили,,,куди дивився майстер коли переробляв її????? Я шафу так і не зміг зібрати…..Написав людині яка займалася виготовленням цієї шафи але відповіді так і неотримав((( Перш ніж щось замовляти в даної фірми переглядайте відгуки чи задоволені люди, щоб небуло так таких ситуацій як у мене…. Я потратив дуже багато часу,сил і коштів,, 3 рази возив на таксі ці меблі((( Меблевий парк надав поганий сервіс і тепер прийдеться звертатися до інших майстрів щоб вони доробили після горе майстрів які взяли кошти за роботу але так і не виконали її до кінця….
Інформація про Меблевий парк
Адреса
Меблевий парк знаходиться за адресою: вулиця Левинського, 1, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна, 76000
Телефон
Номер телефону: Меблевий парк є +380 67 000 2870
Веб-сайт
Веб-сайт компанії Меблевий парк є: mp.in.ua
Години роботи
Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: 09:00–15:00
Неділя: Закрито








