DEZ Tactic

📍 Служби дезінсекції в Харків

6.3

DEZ Tactic знаходиться у місті Харків (Україна). Категорія: служби дезінсекції. Рейтинг: 6.3. Перегляньте всі деталі тут.

Особливості та послуги DEZ Tactic

Варіанти послуги
  • Онлайн-розрахунки вартості послуг
  • Послуги на місці

DEZ Tactic знаходиться на позиції 4 з 9 у загальному рейтингу служби дезінсекції в Харків

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

DEZ Tactic має рейтинг 5 з 5 на основі понад 2 відгуки на Google

Наталия Кваша

Обычно отзывы не пишу, но тут решила оставить. Долго сомневалась стоит ли платить такие деньги, но ребята действительно молодцы. Приехали быстро, и без опознавательных знаков, соседи ничего не заметили. В квартире тоже аккуратно, ничего не повредили, и самое главное эти клопы исчезли практически сразу. Оно того однозначно стоило!

Наталия Кваша ☆ 5/5
Maria La rossa

Спасибо большое ребятам за отличную работу,дезинфекцию провели быстро и качественно. Рекомендую.

Maria La rossa ☆ 5/5

Інформація про DEZ Tactic

Адреса

DEZ Tactic знаходиться за адресою: вул. Нескорених, 36, кв.45, Харків, Харківська область, Україна, 61168

Телефон

Номер телефону: DEZ Tactic є +380 73 795 8889

Веб-сайт

Веб-сайт компанії DEZ Tactic є: dez-tactic.pro

Години роботи

Понеділок: 08:00–22:30
Вівторок: 08:00–22:30
Середа: 08:00–22:30
Четвер: 08:00–22:30
П'ятниця: 08:00–22:30
Субота: 08:00–22:30
Неділя: 08:00–22:30

Зв'яжіться з DEZ Tactic

    Схожі альтернативи поблизу DEZ Tactic

    Go up