HACCP IN

📍 Служби дезінсекції в Київ

4.6

HACCP IN знаходиться у місті Київ (Україна). Категорія: служби дезінсекції. Рейтинг: 4.6. Перегляньте всі деталі тут.

Особливості та послуги HACCP IN

Варіанти послуги
  • Онлайн-розрахунки вартості послуг
Планування
  • Потрібно записуватися на прийом

HACCP IN знаходиться на позиції 43 з 50 у загальному рейтингу служби дезінсекції в Київ

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

HACCP IN має рейтинг 5 з 5 на основі понад 1 відгуки на Google

Стас Карташов

Звонил Юрию по-поводу обработки территории от клещей и комаров. Работой остался доволен, мастер классный. Уже прошел месяц и насекомые не тревожат.

Стас Карташов ☆ 5/5

Інформація про HACCP IN

Адреса

HACCP IN знаходиться за адресою: вул. Архітектора Вербицького, 22/1, Київ, Україна, 02000

Телефон

Номер телефону: HACCP IN є +380 50 644 0405

Веб-сайт

Веб-сайт компанії HACCP IN є: haccpin.com.ua

Години роботи

Понеділок: Відкрито 24 години
Вівторок: Відкрито 24 години
Середа: Відкрито 24 години
Четвер: Відкрито 24 години
П'ятниця: Відкрито 24 години
Субота: Відкрито 24 години
Неділя: Відкрито 24 години

Зв'яжіться з HACCP IN

    Схожі альтернативи поблизу HACCP IN

    Go up