СТО 12 Вольт Автоэлектрик Диагностика Ремонт Установка магнитол и камер
СТО «12 Вольт Автоэлектрик» у Одесі спеціалізується на діагностиці та ремонті електросистем автомобілів, включаючи установку та налаштування магнітол і камер заднього виду. Команда демонструє високий професіоналізм, чітко визначаючи проблеми й усуваючи їх на основі точного аналізу. Особлива увага приділяється чесності та прозорості — клієнти отримують лише необхідні послуги без додаткових накладів.
Станція обслуговування розташована на території платної стоянки, що вимагає окремої оплати за проїзд. Спеціалісти працюють з широким спектром автомобілів, пропонуючи оперативне вирішення електротехнічних питань, від простих поломок до складних діагностичних завдань. Загалом, це надійний вибір для влаштовців, які цінують якість та відповідальність.
Особливості та послуги СТО 12 Вольт Автоэлектрик Диагностика Ремонт Установка магнитол и камер
- Туалет унісекс
Відгуки клієнтів
СТО 12 Вольт Автоэлектрик Диагностика Ремонт Установка магнитол и камер має рейтинг 4.6 з 5 на основі понад 27 відгуків у Google
Хочу залишити щиру подяку Олексію за високопрофесійну роботу! Спеціаліст дуже чітко визначив усі проблеми та критичні точки, а також професійно усунув несправності, які було можливо виявити вже під час первинного огляду. Робота виконана якісно та грамотно. Окремо хочу відзначити, що Олексій дуже людяний та доступно, "простою мовою" пояснював і показував, у чому саме полягає проблема. Не було жодних нав’язаних чи непотрібних додаткових послуг - усе чітко, по суті й максимально чесно. Огляд був зроблений професійно та відповідально. Я залишилася надзвичайно задоволена результатом та щиро вдячна за роботу спеціаліста. Зараз дуже рідко можна знайти справді людяного та компетентного професіонала! Рекомендую на 100%!
Однозначно рекомендую это СТО, мастер Алексей профессионал своего дела. 01.06.2025 воскресенье двигаясь по объездной дороге вдоль Хаджибейского лимана моя машина Nissan Rogue 2019 г.в. начала троить, приборная панель мигать как новогодняя елка и автомобиль отказался продолжать движение, а впереди путь в 540 километров домой на Запорожье. Алексей приехал к машине, сделал диагностику, загрузили машину на эвакуатор доставили на СТО к Алексею и через полтора часа кропотливой работы причина была найдена, и я продолжил свой путь с семьей домой. Ещё раз спасибо огромное Алексею.
Отличный сервис. Быстро и качественно провели диагностику. Отремонтировали подогрев заднего стекла (думал просто реле заменить, но по рекомендации мастера проверить всю проводку, проявились еще несколько проблемных участков, все починили) и электроподъемник двери. Работает профессионал и мастер своего дела. Рекомендую!
Не работают со старыми иномарками,( Вольво s80)препиновка с 7 на9 пинов проблема... С авто звуком тоже не берутся работать
Да похоже на гаражи но очень толковый электрик и цепь заменили качественно вовремя а на крутом крассивом сто даже не определили правильно поломку
и не забываем про платный заезд! сто расположено на територии платной стоянки! (со шлагбаумом и собирателем денег) не заплатив Вы не поподете на сто! ведь так?
Мастер решил вопрос со светом оперативно, нормальный сервис.
Інформація про СТО 12 Вольт Автоэлектрик Диагностика Ремонт Установка магнитол и камер
Адреса
СТО 12 Вольт Автоэлектрик Диагностика Ремонт Установка магнитол и камер знаходиться за адресою: вулиця Жоліо-Кюрі, 24/5, Одеса, Одеська область, Україна, 65069
Телефон
Номер телефону: СТО 12 Вольт Автоэлектрик Диагностика Ремонт Установка магнитол и камер є +380 67 914 6574
Веб-сайт
Веб-сайт компанії СТО 12 Вольт Автоэлектрик Диагностика Ремонт Установка магнитол и камер є: 12volt.od.ua
Години роботи
Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: 09:00–18:00
Неділя: 09:00–17:00



